loading...
تبلیغات
livebours بازديد : 287 دوشنبه 15 آذر 1395

 شایعات و شنیده های بازار سرمایه دوشنبه مورخ 15 آذر ماه 1395 را در ادامه مطلب مطالعه بفرمایید...

خمحور

به گفته مدیرعامل شرکت تولید خودرو محور این شرکت قصد توسعه کمی و کیفی خط تولید خود برای سال مالی آتی را در برنامه دارد.مدیرعامل خمحور در خصوص رایزنی با شرکای قطعه ساز خارجی گفت: در چهارچوب طرح کلی ایران خودرو و ایران خودرو دیزل در حال رایزنی با شرکای قطعه ساز خارجی هستیم. ما نیز جلساتی را داشتیم، اما مشارکت ما با خارجی ها نیز در راستای قراردادهای ایران خودرو خواهد بود.

 

ارز

سیف: نوسانات اخیر نرخ ارز به طور عمده ناشی از تغییرات فصلی است / سال های گذشته هم به طور مقطعی این اتفاق افتاد

 

فمراد

شنیده شده فمراد از محل فروش راد وموجودی انبار خود توان ۱۰۰ریال تعدیل سود را دارد.

 

کاسپین

شنیده شده بزودی پدرخش پروژه کاسپین خود را در ده فجر افتتاح خواهد کرد که میتواند محصولات با کیفیت خیلی بالا تولید وصادرات خوبی داشته باشد که برسود سازی پدرخش تاثیر بسیار فراوانی خواهد گذاشت.

 

کسرام

شنیده شده کسرام صادراتش را به چند کشور مجدد شروع کرده که بزودی با تعدیل مثبت همراه خواهد شد.

 

دشیمی

شنیده شده سازمان با بیش از ۲۰۰درصد افزایش سرمایه دشیمی از محل آورده واندوخته موافقت کرده است.

 

لبنیاتی ها

به گفته دبیر انجمن صنایع لبنی: با توجه به افزایش دوبرابری قیمت کره در بازارهای جهانی باید گفت که پس از محاسبات لازم از سوی هیئت مدیره نرخ کره داخل افزایش خواهد یافت.وی افزود: در صورت عدم کاهش نرخ جهانی کره در بازارهای جهانی پیش بینی می شود که قیمت کره ۱۰۰گرمی حدود ۱۰۰الی ۱۵۰تومان در بازار داخل افزایش یابد

 

شرانل

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول در مراسم تقدیر از اتوسرویس کاران برتر استان تهران از آغاز عرضه انبوه “تترا” نخستین روغن موتور با پایه گیاهی با مزایای کاهش آلودگی هوا و کاهش مصرف سوخت به بازار خبر داد.مدیرعامل شرکت نفت ایرانول از نصب چهار فیلتر واحد موم گیری به منظور کاهش روغن اسلک وکس و افزایش تولید روغن پایه خبر داد و گفت: به زودی فاز اول این طرح آغاز و در پایان سال آینده به بهره برداری می رسد که با افتتاح فاز اول ۱۱میلیون لیتر به روغن تولیدی شرکت افزوده و روغن موجود در اسلک وکس به ۱۰درصد می رسد که سود خوبی نصیب شرکت می شود.مهندس اسحاقی در مورد فروش ساختمان پاسداران و فروش شرکت احیا روانکاران سپاهان نیز گفت: فروش ساختمان براساس توافق سهامداران عمده بابت بخشی از سود سهام به آنها داده می شود و آگهی مزایده فروش شرکت احیا روانکاران سپاهان از امروز (شنبه ۱۳آذر) در رسانه ها چاپ شده و امیدواریم ظرف یک ماه آینده قطعی گردد.مدیرعامل شرکت نفت ایرانول از رایزنی ها برای تولید روغن دریایی با یک برند خارجی و مشارکت شرکت های داخلی در آبادان خبر داد و گفت: در این راستا توافق های اولیه انجام و به دنبال اجرایی کردن توافق و تولید روغن دریایی برای نخستین بار در کشور توسط یک شرکت معتبر تولید روغن دریایی خارجی در ایران هستیم.

 

حکمت

شنیده شده افزایش سرمایه این بانک به دلیل برخى ایرادات بورس مجددا در حال تصحیح و تکمیل فرم ها هستند .

 

غذایى

شنیده شده که صادرات دومیلیارد دلارى صنایع غذایى به روسیه در هشت ماه ابتداى سال انجام گرفته و این صنعت به سمت ارگانیک شدن پیش میرود .

 

حریل

روز گذشته طبق اعلام پیغام ناظر عرضه عمده سهام کنترلی شرکت ریل پرداز سیر بار دیگر در قیمت ۱۴۲۵ریال آماده عرضه شد اما همچون دفعه گذشته این معامله صورت نگرفت، شنیده می شود نقص مدارک خریدار این معامله بلوکی را به عقب انداخته است. پیرو همین موضوع سهام “حریل” در ساعات پایانی معاملات با صف خرید ۳۰میلیون سهمی همراه شد.

 

عرضه اولیه برکت

در گروه دارو شرکت دارویی برکت با نماد “برکت” با درج در فهرست بازار دوم بورس آماده عرضه اولیه شده است.

 

سصوفی

شایعاتی پیرامون این مجموعه در رابطه با انجام صادرات محصولات شرکت به بلغارستان در آینده ای نزدیک بگوش میرسد

 

نفت

در چشم‌انداز سیاست‌های نوین آژانس بین المللی انرژی پیش‌بینی شده است که قیمت نفت تا سال ٢٠٢٠ میلادی به ٧٩ دلار برسد. این آژانس از سوی دیگر هشدار داد در صورتی که اجرای پروژه‌های نفتی جدید برای سومین سال متوالی در سال ٢٠١٧ میلادی به تأخیر بیفتد، تأمین تقاضا اوایل ٢٠٢٠ میلادی غیرممکن می‌شود و با شوک قیمت روبه‌رو خواهیم شد. بر اساس گزارش آژانس بین المللی انرژی، در چشم‌انداز سیاست‌های کنونی حتی اگر مسئله شوک قیمت وجود نداشته باشد قیمت نفت خام تا سال ٢٠٢٠ به ٨٢ دلار، تا سال ٢٠٣٠ میلادی به ١٢٧ دلار، و تا سال ٢٠۴٠ میلادی به ١۴۶دلار به ازای هر بشکه خواهد رسید.

 

تاپیکو

محمدحسن پیوندی مدیرعامل هلدینگ تاپیکو از بهره برداری پروژه پلی الفین سیراف و ماهشهر تا سال ۲۰۲۰خبر داد و گفت: ظرفیت تولید محصولات پلی الفینی کشور تا ۵سال آینده افزایش خواهد یافت. مدیرعامل تاپیکو ادامه داد: فاز اول پالایشگاه ستاره خلیج فارس با ظرفیت تولید ۱۲میلیون لیتر بنزین و گازوئیل یورو ۴تا پایان سال ۱۳۹۵به بهره برداری می رسد و از آنجایی که ۴۹درصد ازسهام این پالایشگاه به تاپیکو اختصاص دارد می تواند از نظر مالی تامین کننده برنامه های آینده شرکت سرمایه گذاری تاپیکو برای توسعه صنعت پتروشیمی باشد.

 

سال آینده عوارض واردات خودروهای سواری به میزان ۵درصد قیمت بر روی کشتی افزایش خواهد یافت

 

بهره مالکانه و حقوق دولتی معادن برای سال آینده ۹۰۰میلیارد ریال پیشنهاد شد/ درآمد حاصل از حق انتفاع پروانه بهره‌برداری معادن بدون تغییر نسبت به امسال در لایحه بودجه ۹۶رقم ۱۲۰۰میلیارد تومان تعیین شد

 

بر اساس لایحه بودجه سال ۹۶، عوارض قبوض برق از ۳۰ریال در هر کیلوات ساعت به ۵۰ریال و سقف درآمدهای آن در توسعه برق روستایی و برق پاک از ۷هزار میلیارد ریال به ۱۱هزار میلیارد ریال افزایش می یابد

 

کرباسیان خبر داد: آغاز مذاکره با طرف‌های ژاپنی و چینی برای تأمین مالی طرح های معدنی/ واردات ورق‌ فولادی ممنوعیتی ندارد

 

پس از شکست طرح رفراندوم قانون اساسی در ایتالیا و قول نخست وزیر مبنی بر اعلام استعفا، بازارهای سهام آسیا، اروپا، نرخ یورو و شاخص قراردادهای آتی ایالات متحده کاهش یافت.

 

وزارت صنعت: ۸۲۰هزار و ۶۴۰دستگاه انواع خودرو از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه تولید شد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۳۵٫۹درصد افزایش یافته است

 

علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان و ارنست مونیز وزیر انرژی آمریکا که برای سخنرانی در اجلاس کنفرانس بین المللی امنیت هسته ای که از پنجم تا نهم دسامبر (۱۵تا ۱۹آذر )توسط آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برگزار می شود در وین حضور دارند، عصر یکشنبه دیدار و گفت وگو کردند. صالحی در این دیدار با اشاره به پایبندی کامل جمهوری اسلامی ایران به تمامی تعهدات خود در مورد برجام که به تایید آژانس رسیده، خواستار پایبندی آمریکا به تعهدات خود در این زمینه خصوصا جلوگیری از اجرایی شدن قانون ایسا شد.

 

ارنست مونیز هم در این دیدار با بیان اینکه اعتراض ایران را به رئیس جمهوری آمریکا منتقل خواهد کرد، افزود: دولت ایالات متحده به برجام پایبند است و رئیس جمهوری این کشور با استفاده از اختیارات خود کماکان جلوی اجرای تمام بخش هایی از این قانون که مطابق با برجام نبایستی اجرا شوند، را خواهد گرفت.

ارسال نظر براي اين مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبليغات
کانال تلگرام لایوبورس
دانلودهامحکمحل تبليغ شما
سلب مسئوليت
این سایت محلی برای ثبت نظرات و اخبار بازار سرمایه است که اخبار آن توسط کاربران ارسال و ثبت می شود و این سایت هیچ مسئولیتی در خصوص صحت و درستی اخبار و یا ذکر و عدم ذکر منابع ارسال خبر را بر عهده نمی گیرد. موضوعات مطروحه در این سایت فقط دیدگاه نویسندگان و بازدید کنندگان آن است و به هیچ وجه به منزله ارائه مشاوره جهت سرمایه گذاری تلقی نخواهد شد و بازدید کنندگان مسئولیت خرید و فروش های خود را به عهده خواهند گرفت. بدیهی است این سایت هیچ مسئولیتی در قبال سود و یا زیان بازدید کنندگان را نیز بر عهده نخواهد گرفت. این سایت با هدف آشنایی عموم مردم با بازار سرمایه راه اندازی شده است. شما میتوانید پیشنهادات خود را به آدرس پست الکترونیکی زیر ارسال نمایید: livebourse.com@gmail.com
اطلاعات کاربري
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشي رمز عبور؟
  • آمار سايت
  • کل مطالب : 2932
  • افراد آنلاين : 72
  • بازديد امروز : 2,920
  • بارديد ديروز : 6,829
  • بازديد کلي : 15,272,446