close
متخصص ارتودنسی
بورس تهران TSETMC نبض بازار معرفی سهام برتر
loading...
تبلیغات
livebours بازديد : 487 چهارشنبه 03 آذر 1395

 شایعات و شنیده های بازار سرمایه چهارشنبه مورخ 3 آذر ماه 1395 را در ادامه مطلب مطالعه بفرمایید...

ملت

علیرضا ابراهیم‌پور، مدیر عامل بیمه ملت با اشاره به آتش‌سوزی که در ماه‌های پیش برای پتروشیمی بوعلی رخ داد، اظهار کرد: پتروشیمی بوعلی ۵۰۰میلیارد تومان خسارت خورد و قسمت زیادی از بیمه آن مربوط به بیمه ایران بود، البته بیمه ملت هم ۵درصد در آن موضوع دخیل بوده است.وی با تاکید بر اینکه این مقدار عدد سنگینی است در نتیجه اگر مخزن دوم این پتروشیمی هم آتش می‌گرفت کل سرمایه صنعت بیمه را هم می‌گذاشتیم نمی‌توانستیم خسارت آن را پرداخت کنیم، تصریح کرد: حضور بیمه‌های اتکایی خارجی می‌تواند برای ما فرصت خوبی باشد.

 

کاشی و سرامیک

کمیته درج شرکت فرابورس ایران با پذیرش شرکت تولید کاشی و سرامیک نگار گستر جلگه در بازار پایه و پذیرش مشروط موسسه اعتباری ملل در بازار دوم فرابورس موافقت کرد

 

شپدیس

پاسخ «شپدیس» به انتشار خبر نشت آمونیاک در این مجتمع نشت آمونیاک در مجتمع پتروشیمی پردیس به دور از واقعیت است و صریحاً تکذیب می شود./ منبع: شانا

 

کساپا

مالک بزرگترین شرکت تولید شیشه خودرو رو در رشت بدنبال خرید سهام شیشه سایپا و بدست آوردن انحصار کل تولید شیشه خودرو در ایران برای بی رقیب بودن در تعیین نرخ و .. است و شنیده شده مقداری در سهام و حق تقدم شرکت سرمایه گزاری کرده است .سایپا شبشه با دو شرکت لایسک و گلستون جهت راه اندازی خط تولید شیشه های ساختمانی مذاکره کرده . کلیه تجهیزات شیشه نشکن سایپا ابتدای سال از کرج به قزوین و به شیشه سایپا منتقل گردیده و همه چیز اماده تولید شیشه های دوجداره ساختمانی میباشد و توسعه مهم کوره htbs و gtbf بعنوان طرح توسعه در مراحل انتهایی است

 

سیمانى

شنیده میشود که بعد از تعدیل مثبت سنگین در ساربیل و سمازن ، با توجه به افزایش نرخ و افزایش صادرات و تولید باید شاهد تعدیل سایر شرکت ها تا پایان سالجارى باشیم .

 

پتروشیمى شیراز

خبرها حاکى از افتتاح طرح توسعه در بهمن ماه و از ابتداى دى ماه تولید آزمایشى از طرح توسعه ١ میلیون تنى اوره شرکت شروع میشود و میزان سرمایه گذارى این طرح ٢٢٠٠ میلیارد تومان و تکمیلش ٨ سال طول کشیده است .

 

اپرداز

شنیده میشود که شرکت از محل طرح چابک ( موبایل بانگینگ ) ٣٠ درصد تعدیل تا پایان سال و تعدیل ١٠٠ درصدى براى سال آینده میتواند داشته باشد .

 

عبدالرضا شیخان با اشاره به تشدید آلودگی هوا و فعالیت کارخانه های سیمان، اظهارداشت: در حال حاضر فقط یک کارخانه سیمان تهران در داخل این استان آنهم با کمتر از ظرفیت به فعالیت می پردازد و مابقی در بیرون از شهر هستند.

وی با بیان اینکه چند کوره کارخانه سیمان تهران خاموش است، افزود: تمام استانداردها در کارانجات سیمان رعایت شده و آنها تأثیر چندانی در تشدید آلودگی هوا ندارند.

 

سخنان شاپور محمدی:دلایل بسته شدن ۷۱نماد بورسی/ با افشای غیرقانونی اطلاعات شرکت‌ها برخورد می‌شود/رئیس سازمان بورس اوراق بهادار درباره بسته شدن ۷۱نماد در بازار سرمایه گفت: عمده این نماد ها به بانک ها ، خودرو سازی و مپنا بر می گردد و ما برای اینکه مانع از اطلاعات مبهم و غلط به متقاضیان باشیم فعلا آن را بسته نگه داشتیم

 

پیشنهاد اوپک برای کاهش ۱۸۰هزار بشکه ای تولید روزانه نفت ایران/بر اساس طرح پیشنهادی کاهش تولید اوپک که ایران هنوز با آن موافقت نکرده است این کشور باید تولید نفت خود را ۱۸۰هزار بشکه و عربستان ۵۰۰هزار بشکه در روز کاهش دهند

 

مشاور رییس سازمان برنامه و بودجه برخی گمانه زنی های رسانه ای مبنی بر تعیین نرخ ۳۳هزار ریالی(۳۳۰۰تومان) هر دلار آمریکا را در لایحه بودجه سال آینده رد کرد و گفت: در این لایحه درآمدهای ارزی دولت آن هم بر مبنای ریال پیش بینی شده است. وی همچنین اظهار داشت: لایحه بودجه سال آینده که اکنون در دولت در دست بررسی است، بر مبنای دلار و نرخ آن بسته نمی شود بلکه عددی به عنوان کل درآمدهای ارزی در سال آینده پیش بینی شده است.

 

سخنگوی کاخ سفید در واکنش به طرح مصوب اخیر مجلس نمایندگان آمریکا با هدف تمدید ۱۰ساله قانون تحریم ایران:اوباما طرحی که برجام را تضعیف کند، امضا نمی‌کند.

 

منابع آگاه از جلسه پشت درهای بسته کارشناسان اوپک گزارش دادند که از ایران خواسته شده ۱۳۰هزار بشکه، عراق ۲۰۰هزار بشکه و عربستان و هم‌پیمانانش بیش از یک میلیون بشکه(هرکدام حدود ۴تا ۴٫۵درصد) تولید نفت خود را نسبت به ماه اکتبر کاهش دهند.

 

ورود شورای رقابت به موضوع واگذاری سهام «خودرو» و «خساپا»

رییس شورای رقابت از پیگیری واگذاری سهام ایران خودرو و سایپا به شرکت‌های فرعی ایجاد شده توسط همین خودروسازان در شورای رقابت خبر داد.

 

ذوب

معاون مالی و اقتصادی شرکت ذوب آهن اصفهان خبر داد:

بر سر قیمت زغال سنگ توافق شد.

توافقات در خصوص قیمت زغال در بازار داخل صورت گرفته اما هنوز قرارداد های نهایی منعقد نگردیده است.

 

فمراد

فمراد  که شایعه برنده شدن آلومراد در انتقال هوایی برق استان خوزستان در بازار وجود داشت. این در حالی است که این موضوع توسط مسئولین شرکت تکذیب شد.

 

شیراز

شنیده میشود طرح توسعه شرکت در بهمن ماه قرار است افتتاح شود و از ابتداى دى ماه تولید آزمایشى از طرح توسعه ۱میلیون تنى اوره شرکت شروع می شود و میزان سرمایه گذارى این طرح ۲۲۰۰= میلیارد تومان و تکمیلش ۸سال طول کشیده است

 

مارون

مارون برای مناطق آزاد شرط گذاشت / شرکت پتروشیمی مارون در آگهی عرضه پلی پروپیلن شیمیایی MR230C و پلی پروپیلن نساجی V30S ، پلی اتیلن سنگین فیلم EX5 و پلی اتیلن سنگین لوله CRP100N امروز، سه شرط برای خریداران مناطق آزاد تعیین کرده است

 

وزیر صنعت ایتالیا قول داد که کشورش بدون توجه به از نگرانی های ناشی از پیروزی دونالد ترامپ در آمریکا، همچنان از قراردادهای تجاری با ایران حمایت کند.

 

کارشناسان تحریم معتقدند، مجوزهای صادر شده از سوی خزانه داری دولت اوباما برای فروش بیش از ۱۰۰فروند ایرباس به ایران به آسانی از سوی دولت ترامپ قابل لغو هستند

 

معاون ناشران و اعضاء شرکت بورس: اقدام بانک مرکزی در افزایش انضباط مالی بانک‌ها به نفع سهامداران است/ ثمره برجام در بورس سال ۹۶مشخص می‌شود

 

آملی لاریجانی: شایعه حساب های شخصی رئیس قوه قضائیه صد در صد دروغ است

 

عرضه اولیه پاکدیس به تعویق افتاد قرار بود این هفته عرضه اولیه پاکدیس انجام گیرد به این ترتیب که روز شنبه و یا نهایتا دوشنبه آگهی عرضه پاکدیس در سایت فرابورس اعلام گردد. شرکت پاکدیس نیز، روز دوشنبه معارفه خود را توسط مدیر عامل انجام داد تا همه چیز برای عرضه روز چهارشنبه آماده گردد.

 

شنیده شده سایپا با توجه به افزایش نرخ و کاهش موجودی انبار، فروش فوری را متوقف کرده است. از این رو انتظار می رود قیمت بازار افزایش یافته و پس از مدتی قیمت فروش کارخانه بالا رود.صالحی کارشناس بازاریابی شرکت سایپا در گفتگو با بورس۲۴در این رابطه بیان کرد: فروش فوری در شرکت سایپا متوقف نشده و حدود ۱۱نوع خودروی سایپا آماده فروش فوری می‌باشد که نام خودروهای مذکور و شرایط فروش در سایت شرکت قابل مشاهده است. یک منبع آگاه در سایپا در این راستا عنوان کرد: فروش فوری محصولات از طریق نمایندگی های سایپا در کشور در حال انجام است؛ ولی کارخانه تا دی ماه محصولات خود را پیش فروش کرده است. تقاضای خرید خودرو در بازار نسبت به مدت مشابه سال قبل، بهبود یافته است.

 

زگلدشت

 

بازدید وزیر محترم کشاورزی جمهوری خلق چین از شرکت گلدشت نمونه اصفهان/در انتهای این بازدید آقای هان چانگ فو در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیمای مرکز اصفهان گفت: بازدید از این شرکت باعث افتخار من است. من متوجه شدم که تجهیزات و امکانات در این شرکت بسیار پیشرفته و مدرن است. شیر یک ماده غذایی خوب و بسیار مفید است و در چین هم دامداری های بسیار زیادی وجود دارد. وی در ادامه افزود شباهت های بسیار زیادی بین دامداری های ایران و چین و کشورهای دیگر جهان وجود دارد اما با این وجود به علت تفاوت در شرایط و وضعیت کشورهای مختلف، تفاوت هایی نیز به چشم میخورد و قابلیت ها ی این دامداری بسیار فوق العاده است . من از همکاری بین شرکت های ایرانی و چینی استقبال میکنم و برای همه شما آرزوی موفقیت دارم.

ارسال نظر براي اين مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبليغات
کانال تلگرام لایوبورس
دانلودهامحکمحل تبليغ شما
سلب مسئوليت
این سایت محلی برای ثبت نظرات و اخبار بازار سرمایه است که اخبار آن توسط کاربران ارسال و ثبت می شود و این سایت هیچ مسئولیتی در خصوص صحت و درستی اخبار و یا ذکر و عدم ذکر منابع ارسال خبر را بر عهده نمی گیرد. موضوعات مطروحه در این سایت فقط دیدگاه نویسندگان و بازدید کنندگان آن است و به هیچ وجه به منزله ارائه مشاوره جهت سرمایه گذاری تلقی نخواهد شد و بازدید کنندگان مسئولیت خرید و فروش های خود را به عهده خواهند گرفت. بدیهی است این سایت هیچ مسئولیتی در قبال سود و یا زیان بازدید کنندگان را نیز بر عهده نخواهد گرفت. این سایت با هدف آشنایی عموم مردم با بازار سرمایه راه اندازی شده است. شما میتوانید پیشنهادات خود را به آدرس پست الکترونیکی زیر ارسال نمایید: livebourse.com@gmail.com
اطلاعات کاربري
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشي رمز عبور؟
  • آمار سايت
  • کل مطالب : 2950
  • افراد آنلاين : 1
  • بازديد امروز : 105
  • بارديد ديروز : 4,115
  • بازديد کلي : 15,442,447