loading...
تبلیغات
livebours بازديد : 113 شنبه 16 مرداد 1395

اظهارنظرهای دلواپسان افراطی علیه دولت با مدت زمان باقیمانده تا انتخابات نسبت معکوس پیدا کرده است. هر چه فاصله زمانی تا انتخابات کمتر می‌شود اظهارنظرهای آنها علیه روحانی بیشتر و شدیدتر می‌شود.        

اگرچه هیچ‌وقت حمید روحانی، رییس مرکز تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی با رییس‌جمهور و دولت یازدهم سر همراهی نداشت و مذاکرات هسته‌ای هم (با وجود نظارت‌ها و حمایت‌های رهبری) حسابی او را عصبانی کرده بود اما این روزها بیشتر از همیشه کلام او لحن خشمگینانه و تهاجمی به خود گرفته است. او در همایش از نهضت مشروطیت تا انقلاب اسلامی که در دانشگاه هنر تبریز برگزار شد سخنانی به زبان آورده که عصبانیت از اقدامات دولت تدبیر و امید از تک تک جملاتش بیرون می‌زند. سخنان بی‌سابقه‌ای که بخش‌هایی از آن نه انتقادی بلکه وجهی اتهام برانگیز به خود می‌گیرد. مثلا آنجا که حمید روحانی گفته است: «استکبار جهانی به اسم اعتدال و تعامل بسیاری از کشورها را وابسته خود کرده است... خطر بزرگ برای ایران، نه امریکا و نه اسراییل است، بلکه آقای دکتر روحانی و تفکراتی اینچنین است.» یا جایی که با طرح اتهام به رییس‌جمهور با صراحت گفته است: «آقای روحانی آگاهانه به صحنه آمده تا اصالت‌های اسلامی را از بین ببرد. این آقایان دنبال این هستند که کشور ما را به دوران ستمشاهی بازگردانند.»

به گزارش "لایو بورس" به نقل از اعتماد ، حمید روحانی با تقطیع سخنان رهبری و نادیده گرفتن آن بخش از سخنان ایشان که در حمایت از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای بیان کردند، گفت: آن روزی که رهبری فرمودند من مذاکره را بیهوده می‌دانم، عمروعاص‌های امروز رهبری را مجبور به مذاکره کردند. روحانیت و ائمه جمعه باید در برابر مذاکره با شیطان نهضت به راه می‌انداختند اما کوتاهی کردند. ما امروز رسوایی مذاکره و برجام را دیدیم و الخیر فی ما وقع. او در ادامه سخنانش آن بخش از روحانیت را که به حمایت از دولت پرداختند را هم نواخته و گفته که «اگر سیل نامه از بسیج و روحانیت به ریاست‌جمهوری گسیل می‌شد آقای روحانی جرات مذاکره با امریکا را نداشت. نباید می‌نشستند و نظاره‌گر می‌شدند.» بعد هم گفته است: «اینها برای هر سخنرانی رهبری دهن کجی نشان می‌دهند و باید مجازات شوند.»

ادعای دور نگه داشتن مردم از مذاکرات

جالب اینجاست که به گفته حمید روحانی «یکی از بدعت‌های آقای روحانی این بود که مردم را از جریان مذاکرات دور نگه داشت». و بعد هم خواسته تا رییس‌جمهور «به جرم خیانت به کشور و دروغ و دوری از ولایت باید محاکمه شود.» او به عمد یا از سر ناآگاهی چشم روی عملکرد تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در دوران سعید جلیلی بسته است؛ دوره‌ای که نه تنها رسانه‌ها حق ورود به محتوای مذاکرات و ارزیابی یا نقد آن را نداشتند بلکه نمایندگان مجلس هم به این موضوع ورود نمی‌کردند و از همین رهگذر سعید جلیلی و همکارانش حتی یک‌بار هم برای توضیح درباره روند مذاکرات در دوره خود به مجلس نرفتند. او در بخش‌های پایانی سخنانش حسن روحانی را در کنار محمود احمدی‌نژاد نشانده و خواسته تا اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهورری از هر دو اینها عبور کنند. آنجا که گفته است: «در انتخابات ریاست‌جمهوری باید از روحانی و احمدی‌نژاد عبور کنیم. روحانی به دلیل خیانت و احمدی‌نژاد به دلیل مکاتب ناسیونالیستی و شبهه ناک، شایسته مملکت داری اسلامی را ندارند.» او به این سخنان بسنده نکرده و در ادامه روحانی را با بنی صدر مقایسه کرده و گفته است:

« روحانی نه تنها علیه رهبری بلکه به صورت عریان بر امام هم شمشیر بست. روحانی در حرم امام گفت که ما باید مانند متحجرین به مشتی کلمات بی‌روح امام محدود نکنیم. خیانتی که آقای روحانی انجام داد بنی‌صدر نمی‌توانست بکند، باید مراقب بود.» خشم حمید روحانی علیه رییس‌جمهور در جملات پایانی آنقدر اوج می‌گیرد که او از شورای نگهبان می‌خواهد تا روحانی را به خاطر کتابی که محمود سریع القلم نویسنده آن است رد صلاحیت کند! آنجا که گفت: ‌ای کاش شورای نگهبان قبل از تصویب اعتبارنامه ایشان کتاب ایران و جهانی شدن‌شان را مطالعه می‌کرد. در این کتاب به نویسندگی آقای سریع القلم موارد متعددی خلاف نص اسلام نوشته شده است. اما این سخنان سید حمید روحانی در حالی است که او ماه گذشته هم در یک نشست خبری اظهارات تندی علیه دولت بیان کرده بود. او در بخشی از سخنانش دولت یازدهم را به اعتبار بخشیدن به نااهلان و منحرفان متهم کرده و در بخشی دیگر گفته بود در جریان حمله به سفارت سعودی آقای روحانی نیز باید محاکمه شود! بعد هم حمله به سفارت عربستان را به این شکل توجیه کرده بود که «وقتی یک جوان می‌بیند راهی برای دفاع از مردمش وجود ندارد، دست به چنین کاری می‌زند.»

عزت ناشی ازبرجام ورود کالای بنجل خارجی به کشور است

در همین حال روز گذشته آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی هم در خطبه‌های نماز جمعه مشهد بدون نام بردن از رییس‌جمهور و با تکرار این عبارت او با این لحن که «یک آقایی نیز می‌گوید با برجام عزت پیدا کردیم» معترضانه گفت: چه عزتی؟ اینکه شرکت مدلینگ ایتالیایی بیاید عزت است؟ این را در برجام پیش بردید؟ چرا دستگاه‌های دانش بنیان خارجی حاضر نیستند سرمایه‌گذاری کنند؟ این عزت است؟ ده‌ها و صدها فروشگاه مدلینگ می‌خواهند ایجاد کنند و جوان ما را منحرف کنند و یک پیچ و مهره از دستگاه الکترونیکی خود را نیز حاضر نیستند به ما بفروشند. او ادامه داد: عزت متعلق به خدا و پیغمبر و مومنان است، این عزت آوردن جنس بنجل مدل خارجی به کشور است یا دشمنی با کفار و مشرکان و دشمن‌ستیزی و استکبارستیزی است.

ارتباط فیش‌های حقوقی به جا مانده از دولت قبل و وام ازدواج

 

حمید رسایی از نمایندگان دلواپس مجلس نهم که در انتخابات مجلس دهم از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت شده و هفته‌نامه او با عنوان «٩ دی» هم بعد از چهار بار توقیف دیگر منتشر نمی‌شود، در صفحه اینستاگرام خود فعال است و حملاتش به دولت را در این صفحه ادامه می‌دهد. او در آخرین پست خودش نوشته است: به چند نکته زیر و آمار و ارقام آن توجه کنید: ١-‌ نوبخت درباره مدیری که ماهانه فیش حقوقی ٥٧ میلیونی برای خود صادر می‌کرد، گفته است: «صفدرحسینی یکی از ذخایر نظام و از بزرگان اقتصاد کشور است. دکترحسینی و سایر اعضای صندوق توسعه ملی امانتداران بزرگی برای کشور بودند.»٥٧ میلیون ضربدر ٢٤ ماه= یک میلیارد و ٣٦٨ میلیون تومان ٢- جعفری دولت‌‌آبادی، دادستان عمومی و انقلاب تهران درباره مدیرعامل بازداشت شده بانک ملت، خبر داده که حقوق و پاداش وی طی ١٦ ماه، ٢/٢ میلیارد تومان بوده است و ١٠٠ میلیون تومان هم هزینه اقامت چند روزه وی در هتل خارج از کشور شده است....  نتیجه: فقط با حقوق دو مدیر دولت یازدهم (صفدرحسینی و رستگار) ٣٥٠ نفر از این جوانان به وام ازدواج خود می‌رسیدند که هر ماه با پرداخت اقساط، حدود ١٠ نفر جدید وام دریافت می‌کردند. حالا تعداد این مدیران را که مسوولان نظارتی مجلس و دستگاه قضا تعداد آنها را تا ٩٥٠ نفر اعلام کرده‌اند، افزایش دهید، چند نفر از این جوانان به وام ازدواج خود می‌رسند.

ارسال نظر براي اين مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبليغات
کانال تلگرام لایوبورس
دانلودهامحکمحل تبليغ شما
سلب مسئوليت
این سایت محلی برای ثبت نظرات و اخبار بازار سرمایه است که اخبار آن توسط کاربران ارسال و ثبت می شود و این سایت هیچ مسئولیتی در خصوص صحت و درستی اخبار و یا ذکر و عدم ذکر منابع ارسال خبر را بر عهده نمی گیرد. موضوعات مطروحه در این سایت فقط دیدگاه نویسندگان و بازدید کنندگان آن است و به هیچ وجه به منزله ارائه مشاوره جهت سرمایه گذاری تلقی نخواهد شد و بازدید کنندگان مسئولیت خرید و فروش های خود را به عهده خواهند گرفت. بدیهی است این سایت هیچ مسئولیتی در قبال سود و یا زیان بازدید کنندگان را نیز بر عهده نخواهد گرفت. این سایت با هدف آشنایی عموم مردم با بازار سرمایه راه اندازی شده است. شما میتوانید پیشنهادات خود را به آدرس پست الکترونیکی زیر ارسال نمایید: livebourse.com@gmail.com
اطلاعات کاربري
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشي رمز عبور؟
  • آمار سايت
  • کل مطالب : 2934
  • افراد آنلاين : 5
  • بازديد امروز : 553
  • بارديد ديروز : 1,563
  • بازديد کلي : 15,296,369