loading...
تبلیغات
livebours بازديد : 15 یکشنبه 02 مهر 1396

 

مدیرعامل شرکت  سایپادیزل گفت: ارتباط با شرکای خارجی به ویژه شرکت ولوو سوئد در بالاترین سطح همکاری در یک دهه اخیر قرار دارد که با تولید و عرضه محصولات جدید و باکیفیت ولوو به بازار ایران، ابعاد این رابطه گسترش خواهد یافت.

livebours بازديد : 11 یکشنبه 02 مهر 1396

 

گفته می شود نرخ ارز خوراک برای شرکت های پتروشیمی که محصولات خود را در بورس عرضه می کنند، از این پس به همان نسبت با ارز مبادله ای تعیین خواهد شد.

در واقع شرکت هایی که محصولات خود را در بورس کالای ایران عرضه نمی کنند و اقدام به فروش محصولات در خارج از بورس کرده و یا کالاهای خود را صادر می کنند، نرخ ارز خوراکشان به صورت آزاد محاسبه خواهد شد.

 

لایو بورس بازديد : 1845 یکشنبه 02 مهر 1396

 

ساعت 8 و 13 دقیقه: 

دیروز در اولین روز مهرماه، ترمز بورس تهران کشیده شد و شاخص کل که در تابستان رشد خوبی را تجربه کرده بود، دیروز کار خود را با افت 33 واحدی خاتمه داد. به نظر میرسد که رشد ماه قبل شاخص کل، در واقع رفتن به پیشواز گزارش های ششماهه بوده است و اکنون بازار با کمی احتیط بیشتر، در انتظار این است که با انتشار این گزارش ها ببیند که آیا میتواند در ادامه نیز به این گزارش ها اعتماد کند و خوشبین باشد یا خیر؟ برای ادامه روند صعودی، نیاز به ورود نقدینگی جدید به بازار بورس تهران داریم. روز گذشته ارزش معاملات خرد سهام و حق تقدم در نمادهای عادی به 122 میلیارد تومان رسید. این در حالی بود که در آخرین روزهای شهریورماه، ارزش روزانه معاملات بیش از 130 میلیارد تومان در روز بود. با این روند چنین استنباط می‌شود که هنوز خبری از ورود نقدینگی جدید به بازار نیست. با توجه به وجود چشم‌انداز کاهش واقعی نرخ سود بدون ریسک، این احتمال وجود دارد که در نیمه دوم سال شاهد ورود نقدینگی به بورس باشیم. چنانچه این اتفاق رخ دهد، رشد متوسط قیمت سهام در نیمه دوم سال دور از دسترس نخواهد بود. بنابراین اعتقاد داریم بعد از اینکه در 4 سال گذشته، با توجه به رکود حاکم در کشور و نرخ های بالای سود بانکی، سرمایه گذاری در بانک ها بهترین گزینه برای سرمایه گذاری بود، با توجه به کاهش نرخ سود بانکی و چشم انداز آینده اقتصاد ایران، بورس تهران در 4 سال آینده، بهترین گزینه سرمایه گذاری در ایران خواهد بود! 

لایو بورس بازديد : 2307 شنبه 01 مهر 1396

 

ساعت 8 و 25 دقیقه: بورس تهران در آخرین روز کاری در هفته قبل، شاهد رشد 487 واحدی شاخص کل بود و بنابراین این نماگر بورس با این رشد به نزدیکی کانال 86000 واحدی رسید. طی ماه‌های گذشته جابه‌جایی‌ نقدینگی از سایر گروه‌های بازار به سمت نمادهای فلزی و معدنی، باعث شد سهام این گروه‌ها همراه با اصلاح گروه‌های دیگری مانند خودرو، روند صعودی را در پیش بگیرند. هفته گذشته اما مطابق انتظارات، بازار با موج تازه‌ای از نقدینگی همراه شد. در حالی‌که نمادهای خودرویی چندین ماه روند رکودی را تجربه کردند سرانجام با غلبه قدرت تقاضا بر عرضه سهام معاملات چهارشنبه را با صف خرید به پایان رساندند. قیمت جهانی فلزات و مواد معدنی را می‌توان یکی از مهم‌ترین عوامل اثرگذار بر روند آتی بازار سهام عنوان کرد. طی هفته‌های اخیر قیمت فلزات از ادامه حرکت در مسیر صعودی متوقف شدند.‌ در این شرایط بار دیگر تردیدهای بسیاری از روند قیمتی فلزات مطرح می‌شود. در این خصوص طی روزهای اخیر با احتمال افزایش نرخ بهره آمریکا در نشست‌های آتی فدرال رزرو آمریکا، ارزش دلار در بازار جهانی مسیر صعودی را در پیش گرفت. رشد ارزش دلار در بازار جهانی بر قیمت کالاها و فلزات اثر منفی داشت. در بورس تهران فعالان بازار در واقع به پیشوار گزارش های ششماهه رفته اند و اینطور انتظار میرود که شاهد گزارش های به نسبت خوبی از شرکت های بورسی باشیم. این جو مثبت بازار فارغ از برخی منفی هایی ها در روند صعودی کاملا طبیعی است، تا زمان ارسال گزارش ها ادامه خواهد داشت و چنانچه این گزارش ها بتواند انتظارات سرمایه گذاران را برآورده نماید، میتوان به ورود نقدینگی جدید به بازار امیدوار بود.

لایو بورس بازديد : 33 چهارشنبه 29 شهريور 1396

 

مدیرعامل تاپیکو اعلام کرد: فاز یک پالایشگاه ستاره خلیج فارس اوایل سال 97 و فاز دو و سه آن تا پایان 97  و 98 به بهره  برداری می رسد

 

مجمع  پایان سال مالی «تاپیکو» 100 ریال سود نقدی به ازای هر سهم تقسیم کرد.


لایو بورس بازديد : 19 چهارشنبه 29 شهريور 1396

 

  • بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت سهامي ذوب آهن اصفهان طی نامه شماره مورخ 1396/06/29 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1396/12/29 با سرمایه 33,180,587 میلیون ریال مبلغ 5 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

 

  • تغییر 35 ریال زیان هر سهم گزارش قبل به 5 ریال سود هر سهم در گزارش جدید
  • درصد تغییر: 114% تعدیل مثبت
  • شناسایی 20 ریال زیان در 3 ماهه

 

  • دلایل تغییرات:

1- افزايش نرخ فروش محصولات اصلي و فرعي  

2- مغايرت در توليد محصولات فرعي(شمش چدن توليدي)

3-پيش بيني ميزان فروش دارائيهاي غير مولد

4- افزايش نسبي مواد اوليه آهن دار

5- کاهش ميزان توليد و فروش ريل 


لایو بورس بازديد : 13 چهارشنبه 29 شهريور 1396

 

شرکت طی اصلاحیه ای پیش بینی سال مالی منتهی به  96/12/29  را مبلغ (165) ریال زیان به ازای هرسهم اعلام نمود.

50% افزایش زیان نسبت به گزارش قبلی

تعداد صفحات : 282

تبليغات
کانال تلگرام لایوبورسموبایل یاب
دانلودهامحکمحل تبليغ شما
سلب مسئوليت
این سایت محلی برای ثبت نظرات و اخبار بازار سرمایه است که اخبار آن توسط کاربران ارسال و ثبت می شود و این سایت هیچ مسئولیتی در خصوص صحت و درستی اخبار و یا ذکر و عدم ذکر منابع ارسال خبر را بر عهده نمی گیرد. موضوعات مطروحه در این سایت فقط دیدگاه نویسندگان و بازدید کنندگان آن است و به هیچ وجه به منزله ارائه مشاوره جهت سرمایه گذاری تلقی نخواهد شد و بازدید کنندگان مسئولیت خرید و فروش های خود را به عهده خواهند گرفت. بدیهی است این سایت هیچ مسئولیتی در قبال سود و یا زیان بازدید کنندگان را نیز بر عهده نخواهد گرفت. این سایت با هدف آشنایی عموم مردم با بازار سرمایه راه اندازی شده است. شما میتوانید پیشنهادات خود را به آدرس پست الکترونیکی زیر ارسال نمایید: livebourse.com@gmail.com
اطلاعات کاربري
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشي رمز عبور؟
  • آمار سايت